تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18293
تاریخ انتشار: 20. دى 1395 - 10:21
مدیر مجتمع سیدالشهداء کلان گفت: از سال گذشته تا کنون مبلغ یکصد میلیون ریال از خیرین جذب ودر مدارس روستایی هزینه شده است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"نصرت اله بابایی"؛ از مدیران فعال مدارس شهرستان  ایوان در گفتگو باخبرنگار ما اظهار کرد گفت:باتوجه به اینکه دربرخی از مدارس با تنگاهای مالی روبرو هستیم، در این راستا تصمیم براین شد که از مشارکت خیرین بهره گرفته شودو خوشبختانه با استقبال خیرین و موسسات خیریه روبرو شدیم و توانستیم تاکنون مبلغ یکصد میلبیون ریال را جذب نماییم.

 

 

بابایی با اشاره به توزیع بسته های آموزشی و بهداشتی در بین دانش آموزان گفت: 250 بسته آموزشی و بهداشتی شامل نوشت افزار، کیف، موادخوراکی، مسواک و خمیر دندان به ارزش شصت میلیون ریال در بین دانش آموزان مدارس روستایی شهرستان ایوان توزیع شده است.

 

 مدیر مجتمع حضرت سید الشهداء  در ادامه افزود: در سال جاری هم با کمک خیرین مبلغ چهل میلیون ریال جذب شده که از این مبلغ، دویست و پنجاه میلیون ریال آن با نظارت آموزش و پرورش جهت احداث و تعمیر سرویسهای بهداشتی مدارس شهید عبدی و شهدای کپنه کران هزینه شده و مابقی آن به خرید کیف و کفش و نوشت افزار اختصاص یافته که در ابتدای سال تحصیلی در بین 50 نفر از دانش آموزان بی بضاعت روستایی توزیع شده است.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری