تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18289
تاریخ انتشار: 20. دى 1395 - 7:29
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان گفت :ایستگاه نقاشی باهدف آشنایی کودکان با آسیبهای ناشی از مصرف مواد مخدردرایوان برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"امیر خانیان"؛ رییس اداره ورزش وجوانان شهرستان ایوان،گفت:ایستگاه نقاشی ویژه دانش آموزان نوجوان با عنوان «باورهای غلط ناشی از مصرف مواد مخدر» توسط موسسه اندیشه ورزان فردا و موسسه همیاران سبز و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان در سالن ورزشی شهید سیروس دوبرا برگزار شد.

 

 

خانیان اظهار کرد، برگزاری برنامه هایی مانند این ایستگاه نقاشی که از سوی دو سمن فعال شهرستان برگزار می شود در پرورش و تربیت نسل آینده جامعه نقش بسیار مهم و ارزنده ای دارند و اگر میخواهیم در آینده جامعه ای سالم داشته باشیم باید از هم اکنون به فکر باشیم.

 

 

وی افزود : والدین مهمترین الگوی فرزندان هستند و نقش بسزایی در تربیت آنها دارند و می توانند با آگاهی و آموزشهای لازم به کودکان و نوجوانان در مورد خطرات اعتیاد آنان را از مواجهه با این پدیده ویرانگر مصون دارند.

 

 

خاتیان ادامه داد: شهرستان ایوان ظرفیت های خوبی در مشارکت اجتماعی دارد و وجود سازمان های مردم نهاد جوانان که زیر نظر اداره ورزش و جوانان شهرستان فعالیت دارند نشان از همین مشارکتهای اجتماعی است و توسعه و پیشرفت کشورها در دنیای امروز وابسته به فعالیت همین تشکلهای غیر دولتی به عنوان حلقه های واسط دولت و مردم است.

 

 

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان بیان کرد : از همه جوانان عزیز شهرستان دعوت می نمایم بنا به حوزه فعالیت مورد علاقه خود با عضویت در سمن های شهرستان زمینه توسعه های فرهنگی اجتماعی و کارافرینی شهرستان را فراهم نمایند.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری