تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18242
تاریخ انتشار: 16. دى 1395 - 11:12
مسئول بسیج دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی ایوان گفت:هدف ازبرگزاری اردوهای جهادی خدمت به مستضعفین و خودسازی جهادگران است.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"علی اسماعیلی"؛ مسئول بسیج دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی؛ شهرستان ایوان در گفتگو با خبرنگار ما بااشاره به اهمیت اردوهای جهادی در روستاهای محروم و دور از دسترس جامعه گفت: گروه جهادی بسیج دانشجویی  علمی کاربردی شهرستان ایوان امسال نیز به مانند سالیان گذشته و با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب اقدام به برگزاری اردوی جهادی در مناطق محروم نموده است.

 

اسماعیلی گفت : اردوهای جهادی بطور کلی با هدف متعالی خدمت به مستضعفان و محرومیت زدایی و از سوی دیگر با هدف تهذیب و خودسازی جهادگرانی که با خلوص نیت و تحمل سختی ها گام به این عرصه میگذارند، برگزار می شود.

 

 

اسماعیلی با توجه به استقبال خوبی که قشر دانشجو و بسیجی برای شرکت در این اردوها دارند، اردوهای جهادی را بهترین فرصت برای گسترش انگیزه‌های معنوی در این افراد دانست وافزود: یکی دیگر از اهداف اصلی و اساسی این اردوها تقویت اعتقادات جوانان و پر کردن اوقات فراغت آنها به بهترین نحو است.
 

 

اسماعیلی بیان داشت :در اردوی جهادی، دانشجویان با وضعیت زندگی یک منطقه محروم کشور در ابعاد مختلف فرهنگی، اعتقادی، معیشتی و بهداشتی و … آشنا شده و از طریق تلاش مخلصانه برای سازندگی در آن منطقه در آن ابعاد، می کوشند که خود را ساخته و رضوان الهی را کسب کنند.

 

وی تصریح کرد:در حوزه‌های فرهنگی، آموزشی، عمرانی، در این دوره توسط جهادگران این دانشگاه خدمت‌رسانی به مردم خواهد شد.

 

 

اسماعیلی در پایان  گفت لازم به ذکر است مسئله محرومیت در استان بسیار جدی میباشد و ان شاءلله گروه های جهادی بتوانند با تداوم این اردو های پربرکت نقش  خود را در زمینه محرومیت زدایی به خوبی  ایفا کنند.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است