تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18232
تاریخ انتشار: 15. دى 1395 - 21:43
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام گفت: هدف اصلی دولت حرکت در مسیر انقلاب، رهبری و تحقق مطالبات و خواسته های مردم است و مسئولان اجرایی باید برای تحقق این هدف تلاش کنند

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"حسین کلانتری "،معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام ،در جلسه شورای اداری شهرستان ایوان گفت: هدف اصلی دولت  حرکت در مسیر انقلاب، رهبری و تحقق مطالبات و خواسته های مردم است و مسئولان اجرایی باید برای تحقق این هدف تلاش کنند

 

 

 کلانتری اظهار کرد: دولت یازدهم با عنایت رهبر معظم انقلاب و حمایت های معنادار مردم در شرایط بسیار سخت سکان اداره کشور را بدست گرفت.

 

 

وی افزود: در حالی که دغدغه بیکاری جوانان را داریم اما دولت در این زمینه اقدام ها و گام های خوبی برداشته است اگر چه تا رسیدن به نقطه مطلوب هنوز فاصله داریم.

 

 

کلانتری به تلاش های دولت در عرصه بین المللی هم اشاره کرد و یادآور شد: دولت در عرصه بین المللی هم گام های مثبتی برداشته و نقشه های دشمنان نظام و انقلاب را خنثی و نقش بر آب کرده است.

 

 

وی تاکید کرد: امروز اگر آمریکا نقض تعهد کند خود به خود جامعه جهانی را در مقابل می بیند که او را همراهی نخواهند کرد و این خود یک پیروزی برای کشورمان است.

 

 

معاون استاندار ایلام گفت: آمریکایی ها اگر بخواهند به تعهدات برجام پشت پا بزنند جمهوری اسلامی ایران به گونه ای برنامه ریزی کرده که به راحتی امکان مقابله به مثل را دارد.

 

کلانتری در بخش دیگری از سخنان خود به مقوله مهم اقتصاد مقاومتی و گام های بلند دولت یازدهم در این خصوص اشاره کرد و افزود: مقوله اقتصاد مقاومتی به عنوان راهبرد اصلی نظام و نسخه نجات بخش برای کشور است.

 

وی همچنین به بحث اخیر حقوق شهروندی که از سوی ریاست محترم جمهوری ابلاغ شد، اضافه کرد: منشور حقوق شهروندی سندی معتبر است که دولت می خواهد مردم به طور کامل حقوق خود را بشناسند و آگاهانه از حق مسلم خود دفاع کنند.

 

کلانتری بیان داشت، یکی از شجاعت و صداقت های دولت یازدهم این است که اگر در جایی اشتباه کند از مردم عذر خواهی کرده و بلافاصله برای جبران اشتباه، برنامه ریزی و تلاش می کند البته مردم به دولت اعتماد کامل دارند و با وجود مشکلات حامی دولت هستند.

 

وی افزود: اخیرا برخی ها به قصد تخریب دولت اعلام می کنند سیاست های دولت یازدهم با سیاست های رهبری همسو نیست که این اوج بی انصافی است چرا که دولت به امام راحل و آرمان های نظام و فرامین رهبر معظم انقلاب و به عهدی که با مردم بسته، پایبند است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری