تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18124
تاریخ انتشار: 9. دى 1395 - 14:08
امام جمعه شهرستان ایوان گفت : هر صدایی از هر حلقوم و حنجره ای بخواهد به ولایت اشاره ای کند صدای مردم ایوان او را خفه خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"حجت الاسلام و المسلمین لروند"؛ امام جمعه ایوان ،در مراسم گرامیداشت حماسه 9دی  ضمن عرض خیرمقدم و تشکر ازحضور مردم و مسئولان گفت: اینجا شهر علم و فرهنگ، شهر ولایت، ایثار و شهادت، معرفت و عشق، ایوان قهرمان است، شهر مردان مردی است که در دفاع مقدس مردانگی کردند ، ایوان نگین استان ایلام است و مردمش به دانش و فرهنگ مشهور است،در سال 88 مردم کفن پوش ایوان با بصیرت در روز 8 دیماه جلوتر از دیگر شهرها بصیرت خود را نشان دادند، امروز این بصیرت ترجمان شده است.

 

 

امام جمعه ایوان اظهار کرد:: اگر هر صدائی از هر حلقوم و حنجره ای و از هر پست و مقامی بخواهد به ولایت اشاره کند صدای مردم ایوان او را خفه خواهند کردو کسانی که دنبال دوقطبی هستند بروند و خود را اصلاح کنند. زیرا تا مردم ایوان جان در بدن دارند با غیرت از ولایت دفاع خواهند کرد.در شهری که به نام شهداء مزین است و مردم شهید داده حامی و بازوی ولایت است و مدافعان  حریم ولایت. نباید بین مسئول جمهوری اسلامی ایران و فتنه میانه و نسبت باشد. هرمسئولی که از فتنه دفاع کند از دید مردم محکوم است.

 

 

حجت الاسلام لروند به جلودار بودن خویش در موضوع موضعگیری علیه کسانی که قصد تضعیف 9 دی را داشتند اشاره و عنوان کرد: بحمد الله مردم و مسئولان 9 دی را برحسته کردند و اگر امروز این شکوه را می بینیم ناشی از بصیرت و ولایت پذیری این مردم فهیم است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری