تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18124
تاریخ انتشار: 9. دى 1395 - 14:08
امام جمعه شهرستان ایوان گفت : هر صدایی از هر حلقوم و حنجره ای بخواهد به ولایت اشاره ای کند صدای مردم ایوان او را خفه خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری جویزر،"حجت الاسلام و المسلمین لروند"؛ امام جمعه ایوان ،در مراسم گرامیداشت حماسه 9دی  ضمن عرض خیرمقدم و تشکر ازحضور مردم و مسئولان گفت: اینجا شهر علم و فرهنگ، شهر ولایت، ایثار و شهادت، معرفت و عشق، ایوان قهرمان است، شهر مردان مردی است که در دفاع مقدس مردانگی کردند ، ایوان نگین استان ایلام است و مردمش به دانش و فرهنگ مشهور است،در سال 88 مردم کفن پوش ایوان با بصیرت در روز 8 دیماه جلوتر از دیگر شهرها بصیرت خود را نشان دادند، امروز این بصیرت ترجمان شده است.

 

 

امام جمعه ایوان اظهار کرد:: اگر هر صدائی از هر حلقوم و حنجره ای و از هر پست و مقامی بخواهد به ولایت اشاره کند صدای مردم ایوان او را خفه خواهند کردو کسانی که دنبال دوقطبی هستند بروند و خود را اصلاح کنند. زیرا تا مردم ایوان جان در بدن دارند با غیرت از ولایت دفاع خواهند کرد.در شهری که به نام شهداء مزین است و مردم شهید داده حامی و بازوی ولایت است و مدافعان  حریم ولایت. نباید بین مسئول جمهوری اسلامی ایران و فتنه میانه و نسبت باشد. هرمسئولی که از فتنه دفاع کند از دید مردم محکوم است.

 

 

حجت الاسلام لروند به جلودار بودن خویش در موضوع موضعگیری علیه کسانی که قصد تضعیف 9 دی را داشتند اشاره و عنوان کرد: بحمد الله مردم و مسئولان 9 دی را برحسته کردند و اگر امروز این شکوه را می بینیم ناشی از بصیرت و ولایت پذیری این مردم فهیم است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید
تابناک ایلام
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا