تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 18120
تاریخ انتشار: 9. دى 1395 - 7:33
پیام نماینده مردم استان ایلام در مجلس خبرگان رهبری؛
پیام حماسه 9 دی تبعیت از رهبری است
نماینده مردم استان ایلام در مجلس خبرگان رهبری با صدورپیامی سالروز حماسه 9 دی را گرامی داشت.

به گزارش پایگاه خبری جویزر، آیت الله "سید محسن سعیدی گلپایگانی"، نماینده مردم استان ایلام در مجلس خبرگان رهبری با صدورپیامی سالروز حماسه 9 دی را گرامی داشت.

 

 

در این بیانیه آمده است: نهم دی ماه سالروز حماسه میثاق و بیعت مجدد با ولایت روزی که مردم سالاری دینی در این خیزش آگاهانه به زیبایی هرچه تمام تر، قد برافراشت و فریب خوردگان و خیانت کارانی را که آب به آسیاب دشمن ریختند و صدمات سنگینی را بر نظام اسلامی تحمیل و فرصت های بسیاری را از ملت شریف سلب کرده و چشم طمع دشمنان قسم خورده اسلام را جهت ضربه زدن به نظام اسلامی گشودند، رسوای کوی و میدان کرد.

 

 

سران فتنه که جهت تحمیل خواست نامشروع خود بر انتخاب مردم، زمینه جریحه دار شدن احساسات مذهبی و ملی مردم شریف را فراهم کردند، در مقابل ملت سلحشوری قرار گرفتند که بدون آنکه «ندای هل من ناصر»ی بشنوند بلکه با سرمایه بصیرت دینی و با حماسه عاشورایی خود خط بطلان بر اندیشه های شیطانی دشمنان انقلاب اسلامی کشیدند و انقلاب را برای سالیان متمادی بیمه کردند و هر ساله این روز را جهت بصیرت افزایی گرامی می دارند. 

 

پیام رسای این حرکت عظیم که حجت را بر همگان تمام کرد، تبعیت از رهنمودها و فرامین هوشمندانه حکیم فرزانه انقلاب اسلامی «امام خامنه ای» جهت فائق آمدن بر مشکلات و فتنه ها و آسیب های احتمالی و نقشه های شوم دشمنان است.

این پیام رسا، باید مورد توجه همگان خصوصاً مسئولین نظام باشد که تنها با التزام عملی خود به ولایت مطلقه فقیه می توانند نقشه های شیطانی و ترفندهای استعماری دشمنان را نقشه برآب کنند.

 

تجربه تلخ «برجام» که با اصرار تفکری شکل گرفت که «رفع مشکلات عمدتاً اقتصادی را در سایه برداشته شدن تحریمها از طرف غرب و مذاکره با آنها می دانست» تنها در صورتی مرهمی بر آلام ملت شریف خواهد بود که هزینه ای برای باور عمومی به غیر قابل اعتماد بودن دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی و عدم برخورد شعاری با فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری، این دیده بان بصیر انقلاب اسلامی، باشد.

 

بدیهی است ملت فهیم و با بصیرت ایران منتظر اقدام و عمل در پیگیری سیاست های اقتصاد مقاومتی و پرهیز از رفتارهایی مانند حقوق های نجومی و اختلاس های بانکی که موجب سلب اعتماد مردم از نظام است، خواهند بود و خواستار اقدام قاطعانه از سوی مسئولین امر می باشند. 

 

 

انتهای پیام/
 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
موسسه خیریه نسیم وصال
دفتر مقام معظم رهبری
پذیرش آگاهی های تبلیغاتی/ اینجا محل تبلیغات شما است
تقویم 6 ماهه اول هیئت کوهنوردی ایوان در سال 95
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایرنا
شبکه اطلاع رسانی دانا
هواشناسی ایلام
به کانال تلگرامی "خبرنامه جویزر" بپیوندید